Genel Bilgiler

Sempozyum  Tarihi ve Yeri: 5 Mayıs 2018, Wydham  Otel – İzmir

Kurs Tarihi ve Yeri: 4 Mayıs  2018Tarihinde  Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi Bornova Genetik Bölümünde Yapılacaktır. Wyndham otelden 4 Mayıs sabahı kursun yapılacağı yere transfer olacaktır.

Sempozyum Dili: Türkçe 

Yaka Kartı: Sempozyum kayıt masasından verilecektir. Ayrıca katılımcılarının yaka kartlarını  sürekli olarak takmaları gerekmektedir.

Katılım Belgesi: Sempozyum sonunda kayıt masasından verilecektir

Kayıt ve Danışma Masası: Kayıt ve danışma masası 5 Mayıs 2018 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Davet Mektubu: Kayıt işlemlerini tamamlamış olan katılımcılara, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Sunum Kontrol Odası:
Sunum kontrol odası  toplantı salonu katında kullanımda olacaktır.Sempozyum  boyunca yüksek teknolojiye sahip cihazlarla  konuşmacı ve oturum başkanlarına  hizmet vermektedir. 

İnternet Cafe ve Bilgi Merkezi

İnternet Cafe ve Bilgi Merkezi kongre süresince 08:00 – 18:00 saatleri arasında katılımcılarımızın hizmetinde olacaktır. 

Etkinliğin başlamasına kalan süre:

Etkinlik Tarihi
04-05 Mayıs 2018

 

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: 
pinar@motto.tc
www.motto.tc

 

 

 

 

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.